Ota yhteyttä!

Mestari2013- tapahtuman yhteyshenkilöinä toimivat alla listatut henkilöt. Heihin voit olla suoraan yhteydessä jos tarvitset lisätietoa seminaareista tai mestarikursseista.



Mestari2013 -toteuttajat

Tuomas Kylänpää
Tapahtumapäällikkö - Mestari2013
Savon ammatti- ja aikuisopisto
Puh. 044 785 8747
tuomas.kylanpaa@sakky.fi

Markku Penttilä
Tiedottaja
Savon ammatti- ja aikuisopisto
Puh. 044 785 3058
markku.penttila@sakky.fi

Janette Savolainen
Projektisihteeri
Savon ammatti- ja aikuisopisto
puh. 044 785 3353
janette.savolainen@sakky.fi

Lähiruoka:

Irma Ikäheimo
Hankepäällikkö
Tuoreita ruokaelämyksiä kokouksiin ja tapahtumiin – Tuore-hanke
Puh. 044 785 4844
irma.Ikaheimo@sakky.fi

Johtaminen:

Mauri Heikkinen
Opettaja
Savon ammatti- ja aikuisopisto
Puh. 044 785 8642
mauri.heikkinen@sakky.fi

Lähihoitaja:

Ritva Ronkainen
koulutuspäällikkö
Savon ammatti- ja aikuisopisto
Puh. 044 785 8780
ritva.ronkainen@sakky.fi

Metalli:

Kai Kärkkäinen
Projektipäällikkö
Savonia-amk
Puh. 044 7856297
kai.karkkainen@savonia.fi
    
Hannu T. Miettinen
Koulutuspäällikkö, kone- ja metalliala
Savon Ammatti- ja aikuisopisto
Puh. 044 785 4211
hannut.miettinen@sakky.fi    

Jukka Marttinen
Kouluttaja
Savon Ammatti- ja aikuisopisto
Puh. 044 785 3279
jukka.marttinen@sakky.fi

Erityisopetus:

Jaana Räsänen
Savon ammatti- ja aikuisopisto
Puh. 044 785 3311
4askelta@sakky.fi   

Laura Kettunen
Savon ammatti- ja aikuisopisto
Puh. 044 785 8021
4askelta@sakky.fi

Puhdastila:

Sirkka Malmioja
projektipäällikkö – project manager
Puhdastilakoulutuskeskus- Clean room Training Centre
Savon ammatti- ja aikuisopisto
Puh. 044 785 8801
sirkka.malmioja@sakky.fi
www.puhdastila.fi

Koulutuspolitiikka:

Anni Karttunen
Savon ammatti- ja aikuisopisto
Eurooppalaisen koulutuspolitiikan asiantuntija
Puh. 044 785 8690
anni.karttunen@sakky.fi